Google Play Store

Android
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android/Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 15.86 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 64

Google Play Store açıklama

Google Play Store android işlemcili akıllı telefonlarının indirme mağazasıdır. Uygulamalar Google Play Store sayesinde akıllı telefona yükleniyor ve karşımıza hayatımızı kolaylaştıracak bir çok uygulama çıkıyor.

Yüzlerce kategori altında yer alan ücretli ve ücretsiz tüm uygulamalara tek yerden ulaşmanıza ve mobil cihazlarınız üzerine indirmenize olanak sağlayan Google Play Store sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz tüm oyunlara ve uygulamalara tek yerden ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı ve telefon bakiye bilgilerinizi Google Play Store hesabınız üzerine tanımlayarak, ücretli oyun veya uygulamaları güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilir ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

Ancak bunun içinde öncelikle akıllı telefonunuzda Google Play Store un yüklenmiş olması gerekmektedir.  Akıllı telefonunuza indirdikten sonra kolay ve basit bir şekilde alışverişte yapabilirsiniz.

Oldukça sade ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Google Play Store uygulamasının ana sayfası üzerinde yer alan “Uygulamalar”, “Oyunlar” ve “Kitaplar” başlıkları yardımıyla istediğiniz içeriklere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde daha önce bahsetmiş olduğum sizin için önerilen uygulamalara, oyunlara ve kitaplara da uygulama anasayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Google Play Store hesabınız üzerine aynı anda hem akıllı telefonlarınızı hem de tabletlerinizi tanımlayarak, yüklemek istediğiniz uygulamaların ve oyunların mobil cihazlarınızla uyumlu olup olmadığını görebilir, ayrıca “Uygulamalarım” başlığı altında mobil cihazlarınız üzerinde yüklü olan tüm uygulamaları görüntüleyebilirsiniz.