Viber

İOS
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 veya üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 111 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 70
Whatsapp'a göre daha az yer kaplamaktadır.
Whatsapp kadar dil desteğinin olmaması.

Viber kullanıcılarına sunulduğundan bu yana kullanıcı kitlesini günden güne artıran, popüler bir sesli sohbet ve mesajlaşma uygulamasıdır. Bu yönüyle Whatsapp uygulamasına çok benzemektedir. IOS telefonlarınıza uygulamayı indirdiğinizde sizin kişiler listesine erişim sağlayacak ve uygulamanın yüklü olduğu tüm platformlar üzerindeki arkadaşlarınızla mesajlaşabilir ve görüntülü konuşabilirsiniz.

Uygulama herhangi bir kayıt işlemi gerçekleştirmeden, telefon numaranıza entegre olarak çalışmaktadır. Telefon rehberinizde yer alan kişiler arasında Viber uygulamasını kullananları  işaretleyerek sizin için Viber kullananları bulmanızda sizlere kolaylık sağlayacaktır. Bu anlamda kullanıcılara zahmetsiz bir işlem sunarak kullanıcıya exstra bir işlem yaptırma işleminden kurtarmaktadır.

Viber uygulaması hemen hemen normal konuşmalardan bile daha kaliteli sesli konuşma deneyimini kullanıcılara ücretsiz olarak sunmaktadır. Oldukça basit bir uygulama olan Viber sade, basit, zarif ve şık bir arayüzle kullanıcıların kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Böylelikle her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaktadır.

Rehberinizdeki kişilerle ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz, onlara fotoğraf ve video gönderebileceğiniz, HD kalitede görüşmeler yapabileceğiniz, grup sohbetleri oluşturabileceğiniz ve hazırladığınız doodlerleri gönderebileceğiniz harika bir uygulamadır. Bu uygulamayı yani Viber’i mutlaka iPhone telefonlarınızda bulundurmalısınız.

iPhone telefonların genel bir sıkıntısı olan hafıza yetersizliğinden dolayı Whatsapp(128 MB) uygulaması yerine Viber(111 MB) uygulamasını tercih ederim.  Whatsapp’da her ne yapıyorsanız Viber uygulamasında da aynı şeyleri yapma imkanınız vardır.

Viber Hakkında Yazılar